Мови

  • English
  • Українська

Магістратура

Київський академічний університет (КАУ) та Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України (ІСМА) запрошують вступників, які мають освітній рівень «Бакалавр»,  на навчання для здобуття освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю «132 – Матеріалознавство».

Основним принципом КАУ є «навчання через дослідження», що передбачає домінанту науково-дослідної роботи та індивідуальний підхід до кожного студента. Магістранти КАУ, вже з першого семестру навчання, починають проводити наукові дослідження під керівництвом провідних вчених ІСМА. Заняття проводитимуть провідні харківські та київські вчені у галузі матеріалознавства.
Магістранти мають можливість не тільки брати участь у наукових дослідженнях світового рівня, а і долучитись до різних міжнародних та українських проєктів, отримувати фінансову підтримку, у вигляді стипендій, грантів, премій і частковій зайнятості, стати співавторами статей у  високорейтингових міжнародних журналах, робити доповіді на міжнародних та вітчизняних конференціях.

Детальніше про магістратуру КАУ і умови вступу до неї можна дізнатися за посиланнями: https://kau.org.ua/educat... і https://kau.org.ua/educat...

Якщо є будь-які питання з приводу вступу до магістратури КАУ і навчання на базі ІСМА, вільно звертайтеся до нас за адресою sorokin@isma.kharkov.ua , або телефонуйте +380 97 392-27-84 (Олександр Сорокін, можна також у телеграм чи вайбер).